İnstagramdan Güncelleme Geldi

Dünya en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan İnstagrama yeni güncelleme geldi. Güncellemede takipçi arttırma ve takip bırakma sınırları değişti. İnstagram sürekli kendini güncelleyen bir uygulama olduğu bilinmekte, son yapılan güncellemede birçok İnstagram kullanıcı takibe takip yapamamakta.

 

Yeni gelen güncellenemede bir günde maksimum 300 Takip edebilinmekte. Takibi bırakmada ise günde 600 takip bırakma sınırı instagram tarafından getirildi.

 

Eski sürümde bir kullanıcı günde 600 kişi takip edebiliyordu ve 1200 kişi takipten çıkartabilmekteydi, İnstagramda gelen son güncelleme ile 300 günlük takip etme ve 600 takip bırakma sınırı getirilmiş oldu.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı