İsmail Kartal ve Ekibi Sağlık Kontrolünden Geçti

Yaz ayının gelmesi ile birlikte Turkcell Super Lig bitti ve birçok teknik direktör, sporcular dinlenmekte bunun yanında ligin bitmesine rağmen sağlık kontrollerini yaptıran takımlar bulunmakta. Çaykur Rizesporun yeni teknik direktörü İsmail Kartal ve ekibi Acıbadem hastanesinde sağlık kontrollerini gerçekleştirdiler ve muayenede herhangi bir sorunla karşılanmadı.

 

Futbol severler ise yeni sezonun açıklamasını merakla bekliyor birçok takım ve oyuncularda değişikler oldu. Yeni sezonda neler bekleniyor merak konusu olmuş durumda. Yeni sezon yeni heyecan olduğunu belirten birçok takım ligin başlamasını beklemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı