İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Sabah Programları Arasında Birinci

Türkiye'de televizyon kanallarında sabah 08.00 itibaren sabah programları başlamakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre sabah programlarında en çok izlenen ve beğenilen program İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı olduğu ortaya çıktı.

 

Araştırmada reytinglere bakıldı ve toplamda15 kişiye sabah izledikleri program soruldu ağırlıklı olarak İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programını izlediklerini belirttiler. Programı izleme sebepleri olarak her siyasetçiden konuk alınması ve sanatçılara arada programda yer vermesi Türkiye'de ilgi odağı olmuş durumda.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı