İstanbul Fatih’de Ağustos Ayı Sıcaklığı Devam Etmekte

Eylül ayında olunmasına rağmen İstanbul'da sıcaklıkları hala devam etmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'da bazı ilçelerde sıcaklık ve nem oranın yüksel olduğu ortaya çıktı. Bakırköy, Kadıköy vb gibi sahil kenarlarına yakın olan yerlerin ve diğerlerinden farklı olan Fatih'de sıcaklık ve nem İstanbul'un diğer ilçelerine göre yüksek olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

İstanbul'da Fatih'de nem oranın diğer ilçelere göre 3 ile 5 oranında değişiklik gösterdiği araştırma sonucu ortaya çıktı. Fatih'de araştırma sonucunda hala Ağustos ayı sıcaklıklarının sürdüğü ortaya çıktı.

 

İstanbul Fatih yaz ayında sıcaklığı fazla olmasının yanın sıra kış ayında ise daha soğuk olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı