İstanbul Sakinleri Yüksek Sesle Şarkı Dinlenmesinden Şikayet İletmekte

İstanbul'da vatandaşlar yüksek sesle şarkı dinleyen araba sahiplerinden şikayet iletmekte. İstanbul'da sokaklarda yüksek sesle şarkı dinleyen araç sahipleri birçok insanı rahatsız etmekte, araç sahipleri şarkı dinlemesi yüzünden birçok aile çocuklarını uyutamadığını belirtmekte.

 

Ağırlıklı olarak yabancı ve arabesk şarkıların yüksek sesle dinlendiği İstanbul sakinleri tarafından belirtilmekte. Yüksek sesle dinlenen şarkılar uyuyan bebekleri ve çocukları uyandırıldığı ailelerin tarafından belirtilmekte. Aileler bu yüksek sesle şarkı dinlemesi yüzünden çocukları ani uyanışlar yaptılarını ve hatta zıplayarak uyandıkları belirtilmekte.

 

İstanbul'da bir cadde üzerinde evi olan insanlar araba sesleri yüzünden geceleri birkaç defa uyandıklarını ve bazen de kavga ettiklerini belirtmekteler. İstanbul sakinleri arabalar için belediyeden bir çözüm beklediğini belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı