İstanbul’un En İyi Pazarı Fatih Çarşamba Pazarı

İstanbul'da birçok pazar bulunmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'un en iyi pazarı Fatih çarşamba pazarı olduğu ortaya çıktı. Çarşamba pazarına İstanbul'un birçok ilçesinden insanlar geldiği araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Fatih Çarşamba pazarında kumaş satandan meyve sebze satana kadar birçok satıcı bulunmakta. Satıcılar birbirinden güzel ve çok fazla çeşit ürün sattığı gözlemler sonucu ortaya çıktı. Fatih çarşamba pazarında ürün satmak isteyen satıcılar tahta başına 50TL ile 500TL arasında kira ödemesi yaptığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Bir pazarcı iş yapabilmesi için en az 2 tahta yer açmakta bu şekilde en pahalı olarak günlük 1000TL ile 100TL arasında ödeme yapıldığı yapılan araştırmada ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı