İstanbul’un En İyi Sahili Bakırköy’de

İstanbul üç tarafı denizli kaplı olan bir şehir ve birçok sahil kenarları bulunmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmada İstanbul'da en çok sevilen sahil Bakırköy sahil olduğu ortaya çıktı.

 

Araştırmayı Eylem Haber her sahil kenarına giderek değerlendirmeler yaptı. Değerlendirmelerde sahilde olan imkanlara bakıldı; Bakırköy sahilde çay servisleri, bisiklet, ağaçlar, yeşil alanlar, balık tutma imkanı, mangal yapma imkanı, WC yani tuvalet, çocuklar için park, spor alanı, çiçek satan roman vatandaşlar gibi birçok imkanı olan bir sahil olduğu göründü. Değerlendirmelerde Bakırköy sahil birinci çıktı.

 

Bakırköy sahilde olanlara sorular yöneltildi, soru olarak "neden burası ve hep buraya gelir misiniz?" soruları yöneltildi. Gelen cevaplar da ağırlıklı olarak sakin ve güzel manzaradan bahsedildi. Hafta sonları Bakırköy sahilde yoğunlukta çok olmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı