İstanbul’un En Kötü İlçesi Bağcılar

İstanbul'da her zaman bir ilçenin kötülüğünden bahsedilir yıllar içerisinde bu ilçelerin değişiklik gösterdiği bilinir bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 2019 yılına göre İstanbul'da en kötü ilçe Bağcılar olduğu ortaya çıktı. Bağcılar insanların sevmediği yer olduğu ortaya çıktı.

 

Araştırmayı Eylem Haber birçok insana soru sorarak yaptı, soru olarak "sizce İstanbul'un en kötüsü ilçesi hangisidir?" sorusunu birçok insana yöneltti gelen cevaplar da ağırlıklı Bağcılar çıktı. Nedenlerinde Suriye'lilerin fazla olması ve serseri ağırlıklı insanları fazla olmasından dolayı bu ilçenin kötü olduğunu halk düşünmekte.

 

Vatandaşlar Bağcılar belediyesinin konu hakkında çalışma yapmasını istemekte. Sokaklarda uyuşturucu kullanan, içgi içen, bayanlara laf atan insanlar bulunduğu belirten kişiler bulunmakta. Belediyeden durumlar hakkında Bağcılarda yaşayanlar yardım istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı