Kadıköy’de 1 Temmuz Kabotaj Bayramı Kutlandı

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmalar ile kutlaması gerçekleşti. Kadıköy'de Fenerbahçe de yelken yarışmaları yapıldı ve yarışmadan sonra Kadıköy Belediye Başkanı olan Şerdil Dara Odabaşı açıklamalarda bulundu. Açıklamada “Ülkemizi tam bağımsız bir şekilde yönetmek istiyorsak denizlerimize, limanlarımıza, karasularımıza sahip çıkmak zorundayız” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Yarışma İstanbul Yelken Kulübü ve Kadıköy Belediyesi iş birliği ile yapıldı. Yapılan optimist yarışmasında 8 ile 14 yaşları arasında çocuklar bulunuyordu ve toplam 85 kişi ile yarışma gerçekleşti. Yarışma sonucunda 4 kategoride dereceye giren 16 sporcuya ödüller verildi, ödülleri Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Oltulu, İstanbul İl Yelken Temsilcisi Tamer Dökmeci, İstanbul Yelken Kulübü Başkanı Ahmet Saruhan verdi.

 

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı