Kadınlar Çok Magazin Programı İzliyor

Türkiye'de kadınlar televizyon izlemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre kadınlar en çok televizyonda magazin programları izlediği ortaya çıktı. Kadınlar ünlülerin hayatını merak ettiği ve hayatlarına imrendiği araştırmada ortaya çıkan bilgiler içerisinde yer aldı. Ünlülerin yaptıkları ya da hayatları kadınları çok etkilediği ve Türkiye'de gündem konuları olduğu bilgisine ulaşıldı. Magazinde en çok bilinen sanatçı Demet Akalın olduğu ve sürekli olaylar çıkardığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Magazinde en çok şok geçitirenin Gülben Ergen olduğu bir kaç kere evli erkeklerle sevgili olduğu araştırmada ortaya çıkan bilgiler içerisinde yer aldı. Türkiye'de en iyi magazin programının Kanal D Cumartesi Süprizi olduğu bilgisine ulaşıldı. Türkiye'de en çok gündem de duran Sıla ile Ahmet Kural'ın tartışmalar ve Ahmet Kural'ın Sılaya şiddet uygulaması olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Araştırma insanlarla iletişime geçerek magazin uzmanlarıyla görüşmeler gerçekleştirilerek yapıldı. Araştırma Türkiye genelinde yapıldı.108 insanla ve 10 magazin uzmanıyla görüşmeler gerçekleştirildi.

 

Magazin Uzmanlar Konuştu

 

Magazin uzmanların diğer ülkelere göre Türkiye'de magazinin çok ilgi duyulduğunu Türkiye'den sonra Amerika'da ilgi duyulduğunu belirttiler. Magazin ağırlıkla Demet Akalın'ın etrafında çok dönüldüğü ve Demet Akalın çok dedikodu yaptığını magazin uzmanları belirtti.

 

İlgili Makaleler

Kapalı