Kolaya Zam Gelmesine Rağmen Satışları Artmakta

Türkiye'de en çok içilen ürünler Eylem Haber tarafından araştırıldı, araştırmaya göre Türkiye'de en çok Coca Cola içilmekte. Coca Colaya zam gelmesine rağmen yıllar geçtikçe sürekli satışların arttığı ortaya çıktı. Satış oranlarının artışı market sahipleri ile yapılan görüşmelerde ortaya çıktı, 2018 yılında bir market ortalama 25 Tane Coca Cola alırken 2019 yılında 35 tane ortalama Coca Cola almakta.

 

Araştırma marketlerde yapıldı. Market sahipleri "ne kadar zam gelse o kadar fazla satılmakta" şeklinde söylemlerle Coca Colayı övmekte.

 

Coca Cola iş yaparken, sohbet edilirken, yemek yenirken, eğlencelerde, cafelerde vb. gibi birçok alanda ve ortam Coca Cola içilmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı