Kuranı Kerim Evlerde Bulunmamaya Başlandı

Türkiye'de ağırlıklı olarak Müslüman insanlar yaşamaktadır ve genellikle her Müslümanın evinde Kuranı Kerim bulunmaktadır, son yıllarda insanların evinde artık Kuranı Kerim bulunmadığı göründü bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 10 kişiden 2'nin evinde Kuranı Kerim bulunmadığı ortaya çıktı. İnsanların imana olan inançlarında düşüş olduğu görünmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber sokak da olan halka soru sorarak yaptı ve soru olarak "evinizde Kuranı Kerim bulunduruyor musunuz" şeklinde soru yöneltildi gelen cevapların %20'de insanlar evinde bulundurmadığı ortaya çıktı. Yapılan araştırmada insanların güç geçtikçe imandan uzaklaştığı görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı