Kuranı Kerim Evlerde Bulunmamaya Başlandı

Türkiye'de ağırlıklı olarak Müslüman insanlar yaşamaktadır ve genellikle her Müslümanın evinde Kuranı Kerim bulunmaktadır, son yıllarda insanların evinde artık Kuranı Kerim bulunmadığı göründü bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 10 kişiden 2'nin evinde Kuranı Kerim bulunmadığı ortaya çıktı. İnsanların imana olan inançlarında düşüş olduğu görünmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber sokak da olan halka soru sorarak yaptı ve soru olarak "evinizde Kuranı Kerim bulunduruyor musunuz" şeklinde soru yöneltildi gelen cevapların %20'de insanlar evinde bulundurmadığı ortaya çıktı. Yapılan araştırmada insanların güç geçtikçe imandan uzaklaştığı görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı