Letgo Alışverişte Lider Olduğu Ortaya Çıktı

Türkiye'de internette birçok site insanlara ürün satmak bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre en çok ürün alışverişi gerçekleştiren Letgo olduğu ortaya çıktı. Letgo'da ürünler hem yeni hem de ikinci el olarak satılmakta.

 

Araştırma Letgo uygulaması incelenerek yapıldı. Birçok şirket sahibi ile iletişime geçildi ve Letgo sayesinden satışlarında %10 artış olduğu belirtildi.

 

Letgo ürünleri öncelikle yakın bölgelerde ki kişilere gösterdiği ondan sonra uzak yerlere ürünleri gösterdiği araştırma sonucu ortaya çıktı. Letgo da ürünleri reklam vererek daha çok kişiye gösterme imkanıda bulunmakta bu sayede ürünleri daha hızlı satıldığı araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı