Mansur Yavaş Şirketleri Zarara Uğratanlara Dava Açılacağını Belirtti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 9. Moskova Kentsel Forumu katılımını sağladıktan sonra Ruaya'dan döndü ve Temmuz ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi, toplantı sosyal medyadan yayınlandı.

 

Mansur Yavaş toplantıda belediyeye bağlı şirketler hakkında açıklamada bulundu ve şirketlerde zarar ettirilen durumların olmasında yargı yolu ile hesabı verileceğini belirtti. Mansur Yavaş “Eğer şirket yöneticileri, şirketin zararına şekilde çalışmalar yapıyorlarsa bunların hakkında sorumluluk davası açılacaktır ve açılmaktadır. Biz de şirketleri zarara uğratanlarla ilgili ihmal veya hatalı hareketleri olanları, yasaya aykırı iş tutanları mahkemeye vermeye devam ediyoruz.” dedi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı