Marangoz Cemal Açar Facebook’da Çok İzlenim Almakta

Youtube son 5 yılda gelişmesi ile birçok ünlü ve marifetli insanlar ortaya çıktı bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Youtube kanalı olarak Cemal Açar kanalında olan videoları Facebook'da çok izlenim aldığı ortaya çıktı. Cemal Açar kendisi bir marangoz ve yaptı videolar ile birçok maketten ev, araba, değirmen gibi maketler yaptığı araştırmada ortaya çıktı.

 

Cemal Açar sadece marangoz olarak değil aynı zamanda metal sektöründe de yeteneği olduğu yaptığı videolar ile ortaya çıktı. Youtube'de de birçok abonesi olan Cemal Açar yaptığı videolar gün geçtikçe daha çok izlenim aldığı araştırma sonucu ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı