Marketler Bir Ürüne 3 ile 4 Katı Kar Koyduğu Ortaya Çıktı

Türkiye'de ekonomik nedenlerden dolayı birçok ürünün fiyatında artışlar olduğu göründü bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre bir ürüne 3 ile 4 katı kar miktarı koyulduğu ortaya çıktı. 1 TL ile toptancıdan alınan ürünler 3TL ile 4TL arasında satıldığı ortaya çıktı.

 

Türkiye'de ucuzluğu ile tanınan A101, BİM, ŞOK gibi büyük marketlerde 1TLye alınan ürünler 3TL ile 4TLye satıldığı araştırma sonucunda ortaya çıktı. A101'de satılan çoraplar 1TLye alındığı ve 3TLye satıldığı ortaya çıktı. Bayrampaşa Terazidere tarafında çorap toptancıları bulunmakta, Terazidere'de yapılan araştırmaya göre satılan ürünler 1TLye alındığı ve 3TLye satıldığı araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Metro Toptancı Market olarak bilinen büyük markette tanesi 2,5TLye alınan çorap 8TLye satıldığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Çorap dikişsiz ve slikonlu babet olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı