Meral Akşener Erkek Gibi Kadın

MHP ile Ak Partinin ittifak kurması ile ardından İyi Parti kuruldu bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İyi Parti seçmeni Meral Akşenere erkek gibi kadın şeklinde söylemlerde bulunmakta. Meral Akşener birçok kadın için Türkiye'de umut olduğu görünmekte, her mitingde kadınların başörtüsünü alarak miting yaptığı da bilinmektedir.

 

Araştırmada Meral Akşener mitinglerde yaptığı söylemlerde sert olduğu ortaya çıktı ama kendi aile yaşantısında ve normal hayatında sakin biri olduğu da görünmekte. İyi Parti seçmeni ve teşkilatları ilerleyen yıllarda İyi Partinin iktidara geleceğine inanmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı