Metrobüs Sorunları Çözülmüyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu görevine devam ediyor birçok projeyi gerçekleştiriyor ama anlamadığım neden metrobüsse hala bir çözüm gelmiyor. Metroda gece metrosuna geçildi birçok insan memnun ama neden metrobüse bir çözüm bulunamıyor?

 

İstanbul'da en büyük sorun nedir diye halka sorsalar birincisi çok fazla bina olduğu söylenir ikincisi ise metrobüsün çok yoğun olduğu belirtilir. Metrobüs hakkında bir açıklama ya da elde tutulur bir şey yapıldığı görünmemekte. Metrobüs yollarını ele aldığımızda bir insan tavşan gibi zıplıyor yani bu kadar sıkıntılı yolları var. Metrobüs baştan yukarı sorunlu mesela Behçelievler durağında engelli asansörü bozuk, engelli kişi köprüye çıkabiliyor ama köprüden inemiyor. Metrobüs baştan aşağa ele alınmalı ve düzeltilmeli.

 

Metrobüsde duraklar ele alındığında yağmur yağdığında halkın yarısı ıslanmakta ve durakların olduğu yolda çöküntüler var arabalar geçtikçe insanlar ıslanmakta. Metrobüs sorunu çözülmezse İmamoğlu gittikçe oy kaybeder benden söylemesi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı