Milletvekilleri Zam İstemekte

Türkiye'de milletvekillerinin maaşlarına bu yıl 5 bin TL zam yapıldı toplam 22 bin TL maaşları bulunmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre milletvekilleri aldıkları paranın kendilerine yetmediklerini belirtmekteler. Birçok masraflarını olduklarını belirten milletvekilleri bu devirde bu parayla milletvekilliği yapılmanın zor olduklarını belirtmekteler.

 

Araştırmayı Eylem Haber milletvekillerinin kendilerine sorarak değil danışmanlarına sorarak bilgilere ulaştı, milletvekilleri konuyu gündeme getirmek istemediklerini göründü. Milletvekilleri genelde bu konuyu kendi aralarında konuştukları bilgisine de ulaşıldı. Milletvekilleri içten içe zam istediklerini belirtmekteler.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı