Mobil Uygulaması Olmayan Banka Yok

Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlarda uygulamalar ortaya çıktı bunun sayesinde birçok şirkete kazanç kapıları açıldı. Uygulamalar Türkiye'de en çok bankaların yardımcısı olmuş durumda bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre bankalar teknolojiden en çok faydalanan şirketler arasında bulunmakta. Her bankanın bir mobil uygulaması bulunmakta bu uygulama ile insanlar EFT, Havale, kredi kartı limiti, borcunu görmesi birçok faktör de işine yaramakta.

 

Araştırmayı Eylem Haber bankaların uygulamalarını indirerek yaptı ve uygulamalar arasında en çok gelişmiş olanı Yapı Kredi Bankasının uygulaması olduğu ortaya çıktı. Uygulama sayesinde banka şubelerine gitmeden hesap açılabilmekte ve birçok işlemler yapılabilmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı