Netflix Dünyada Lideri

Dünyada birçok insan Netflix sayesinde film ve dizi izlemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre dünyada bütün ülkelerin ortak film ve dizi izleme platformu Netflix olduğu ortaya çıktı. Netflix birçok ülkede film ve dizi yayınlarını sürdürmekte olduğu ve bazı yapımları kendisi yaptığı araştırmada çıkan bilgileri içerisinde yer aldı.

 

Netflix en iyi filmleri ve dizileri yapmak için milyarlarca dolar yatırım yaptığı ve bazı dizi, filmlerle özel anlaşmalar yaptığı araştırmada sonucu ortaya çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

 

Netflix aboneleri düşük ücretlerle abone olabilmekte ve birçok kategoride film, dizi izleyebilmekte. Netflix abonelerine önem verdiği ve bunun için ilk ayın ücretsiz yaptığı araştırmada ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı