Oto Yıkama Dükkanları Vatandaşı Rahatsız Ediyor

İstanbul'da birçok yerde oto yıkıma dükkanları bulunmakta, bu dükkanlar binaların girişinde arabaların iç ve dış temizlemesini gerçekleştirmekte. Oto yıkama dükkanları araçları yıkarken suyu püskürtme yöntemi ile yıkamayı gerçekleştirmekte buda beraberinde gürültü oluşturmakta bu gürültü birçok vatandaşı rahatsız etmekte.

 

Eylem Haberin araştırmasına göre birçok vatandaş oto yıkama dükkanlarını şikayet etmekte sebebi ise araba yıkanırken su püskürtülmekte ve çıkan ses bina sakinlerini rahatsız etmekte. Bina sakinleri evlerinde hasta olduklarını, bebek olduklarını belirtmekte. Binada oturan vatandaşlar suyu püskürten cihazın sesi yüzünden uyuyamadıklarını da belirtmekte.

 

Oto yıkama dükkanı olan yerlerde çıkan ses yüzünden birçok vatandaş rahatsızlık duyduğunu ve belediyenin bu konuya çözüm getirmesini istediklerini belirtmekte. İstanbul'da yaşanan bu durum için vatandaşlar Büyükşehir Belediyesinden ve Beyaz Masadan yardım beklemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı