Parası Olmayan Bayramı Evde Geçiriyor

Türkiye'de bayramlar genellikle fırsat olarak bilinmektedir. Bayramlarda insanlar tatile girer ve sürekli bir şeyler yaparlar bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmada insanlara "bayramda ne yapacaksınız" sorusu soruldu gelen cevaplar da birçok insan akraba ziyareti yapacağız ve bayramı bitireceğiz şeklinde cevaplar verdiler. Dikkat çeken bir cevap oldu "param yok, her şey pahalı evde oturacağım" şeklinde gelen cevap da oldu ve vatandaş ürün fiyatlarının pahalılığa dikkat çekmekte.

 

Araştırma İstanbul Bakırköy'de yapıldı. Eylem Haber vatandaşlara mikrofon uzattı tepki vereni de oldu normal karşılayan da oldu. Halkın ağırlıklı şikayeti fiyat pahalığına oldu.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı