Pazarcılar Kazanıyor

Türkiye'de birçok insan ticaret yapmakta ve insanların en çok ürün aldığı yerler ise pazarlar olduğu bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre pazarcılık hem meslek hem de kazancı güzel bir iş olduğu ortaya çıktı. Pazarda bir satıcı 4000TL ile 15000TL arasında bir kazanç sağladığı göründü. Türkiye'de nesilden nesile pazarcılık geçmekte ve insanlar her zaman ailesini pazarcılık sayesinde geçindirmiş olduğu bilinmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber pazarları giderek yaptı, birçok pazarcı kazancını beğendiğini belirtmekte. Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz ise pazarları %25 oranında etkilediği söylenmekte. Kriz çözülürse hem pazarcı hem de vatandaş seviniliceği de söylenmekte. Pazarcılar yaptıkları işi ise çok sevdiklerini belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı