Pazarda Fırsatçılık Var

Türkiye'de son zamanlarda birçok sektörde fırsatçılık olduğu bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre semt pazarlarında çok fırsatçılık olduğu ortaya çıktı. En çok fırsatçılık yer sahipleri pazarcılara kiraya yer verirken yapıldığı ortaya çıktı.

 

Bir yer sahibi yeri kiraya verirken pazarcının karından fazla para aldığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Bir pazarcı ortalama 500TL günlük kazandığında 300TL mal ücreti olduğu 200TL'nin 160TLsi ise kira olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Bir pazarcıya yer sahibi yeri kiraya verirken 2 katı fazla paraya verdiği ve bazense aracı kişiler yeri kiraya verirken kendilerine komisyon koyarak kiraya verdiği araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Pazarcıların kari gün geçtikçe azaldığı ve birçok kişininde pazarı bırakmak zorunda kaldığı araştırma sonucu ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı