Reyting Avcısı

Oynadığı dizilerde hep reytingleri yükselten Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinde yine insanları televizyon başına kitliyor, Çarpışma dizisinde aksiyon yine üst tepelerde buda reytingleri etkilemekte.Kıvanç Tatlıtuğ dizide yüzündeki kesik izi kendisine güzel bir etki yaratmış durumda.

 

Yeni Tür Dizilere Geçilmeli

Gazeteci Serkan Geçicinin diziler hakkında bir araştırması ve açıklamaları bulunmakta bunlardan bir tanesi "Türkiye dizi sektöründe dünyada 2. ama yeterli değil ABD gibi aksiyon, macera, fantastik, bilimkurgu dizileri yapmaya geçmemiz gerekiyor inanılıyor ki bizde olan oyuncularla daha başarılı olunur çünkü ABD'de diziler 45 dakika Türkiye'de diziler ise 1 buçuk saat, bu çalışmayla bu başarı 1.den daha başarı olduğunu gösterir." şeklinde açıklaması bulunmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı