Sebze ve Meyve Fiyatları Artmaya Başladı

Kışın gelmesi ile ürün fiyatlarında artış gerçekleşti bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre sebze meyvelerde kış ayı fiyatları gelmeye başladı. Yaz aylarında sebze meyve fiyatlarında düşüşler gerçekleştiği kış aylarında da fiyat artışları gerçekleştiği araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

 

Türkiye'ye yağmurlu havaların gelmesi ile pazarlarda ürün fiyatlarında artış olduğu araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı. Pazarcı esnaflarıyla görüşmeler yapıldı ve esnaf "yağmurun yağmasıyla ürün fiyatlarının artması bir oldu" şeklinde açıklamalar yapmaktalar.

 

Araştırma esnafla ve insanlarla iletişime geçilerek yapıldı. Araştırma İstanbul'da yapıldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı