Seçim Binali Yıldırıma Bırakılmalı

Son zamanlarda AKP'li Binali Yıldırım oyların çalındığını belirtiyor ve birçok televizyon kanalına konuk oluyor bu konu hakkında konuşuyor. Konuştukları ise istediği etkiyi vermemekte.

 

Uzun zamandır Binali Yıldırımı takip ederim ve sevdiğim biridir ama şunu demek isterim çaldılar dediğinde kendinin bile inanmadığını görmekteyim. Binali Yıldırım vicdanlı biridir ama emirler saraydan gelince Binali Yıldırım dedikleri önemli olmuyor.

 

Seçimi Binali Yıldırıma Bırakın Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimini Binali Yıldırımın planları ile yapmalıydı ama anlaşılıyor ki planlarda Binali Yıldırımın bir etkisi yok. Saraydan talimatlarla seçim yapılmakta ama Ak Parti yine yanlış politika yapmakta sonucu 23 haziranda göreceğiz.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı