Seçim Günü Seçim Pankartları Duruyordu

YSK kararı gereği her seçim gününde seçim propagandası yapılması yasaktır. 23 haziran seçim gününde İstanbul'da İETT duraklarında olan seçim reklamları kaldırılmadığı göründü. Birçok belediye aynı partisinden olduğu adayına destek pankartları astılar ve seçim günü bu pankartlar aynı yerlerinde durmaktaydı.

 

Seçmen seçim günü seçime giderken kararını etkileyecek olan durumlar, reklamlar, propaganda yapılması YSK kararı gereği yasaktır. Yasak olması bilinmesine rağmen bunların yapıldığı göründü; bu duruma örnek olarak Güngören belediyesi tarafından asılan pankartlar 23 haziranda aynı yerlerinde olduğu göründü.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı