Şirketler En Çok Google Reklamlarını Tercih Ediyor

Türkiye'de şirketlerin kazançlarını arttıran en büyük etken reklam olduğu bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de en faydalı reklam Google reklamları olduğu ortaya çıktı. Google arama motoru olduğundan dolayı iş yaptırmak isteyen ya da ürün satın almak isteyen insanlar arama moturuna yazdıkların da reklam veren şirketler çıkmakta bu şekilde potansiyel müşteriye ulaşılmakta.

 

Araştırmayı Eylem Haber şirketlere reklam tercihlerini sorarak yaptı çıkan sonuçlarda en çok Google reklamları olduğu ortaya çıktı. Google reklamları hem ucuz hem de daha çok müşteri getirdiği söylenmekte, ticarette insanlar Google sayesinde iyi kazanç sağladıklarını da belirtmekteler.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı