Siyasiler Konuşuyor Zulüm’ü Halk Çekiyor

İstanbul'da seçim itirazları son hız devam ediyor en çok göze batan Büyükçekmece olmakta, yapılan itirazlar ve adaylar arasında ki gerginlikler devam ediyor, bu durumdan en çok halk şikayetini iletiyor çünkü sahte seçmen gerekçesi ile polis evlere baskın yapmakta ve evlerde araştırma gerçekleştirmede.

Siyasiler Konuşuyor Zulüm'ü Halk Çekiyor

Siyasilerden CHP'li Ekrem İmamoğlu, CHP'li Hasan Akgün, AKP'li Mevlut Uysal, AKP'li Ali İhsan Yavuz yaptıklarının sadece açıklamalar olduğu ve sorunları kendilerinin değil halkın yaşaması ayrıca bir gündeme gelmiş durumda halkın açıklamaları bakıldığında evlerinde huzurun olmaması gibi ifadelerden bahsediliyor, halk biran önce seçimlerin sonuçlanmasını istemektedir.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı