Su Vaadini Yerine Getiriyor

Yerel seçimlerde İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu vaatlerini yerine getirmeye başladı, bir yandan Ak Partinin olağan üstü itirazı devam etmekte bugün sonuçlanması bekleniyor gözlerde YSK'nın alacağı kararda.

Ekrem İmamoğlu yerel seçimlerde vaat olarak suya %40 indirim sözü vermişti bu sözüne yerine getirmek için gerekli işlemleri başlattı. İstanbul'da yaşayanlar durumu duyunca ekonomik sıkıntılar olduğu zamanda kendileri için güzel haber oldu. İstanbul'da çoğu insan suyun indirilmesine konuşmaya başladı, Eylem Haber sokaklardan aldığı bilgiye göre sevinen insan olduğu da görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı