Telefondan Bilgisayar Yönetiliyor

Dünyada gün geçtikçe teknolojide gelişmeler olmakta ve bundan payını Türkiye'de almakta. Son yıllarda dünyada teknoloji alanında akıllı telefonlar çok gelişme sağladı bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre akıllı telefondan artık bilgisayar yönetilmekte; Team Viewer programı sayesinde telefondan bilgisayara bağlantı kurulabiliniyor.

 

Bağlantının yapılması çok kolay şekilde olmakta Team Viewer programının telefon için uygulaması bulunmakta bu indiriliyor ve aynı şekilde bilgisayara da bu indirilmekte ve ikisi arasında bağlantı kuruluyor bu sayede hem yönetme hem de dosya aktarımı gerçekleşmekte. Team Viewer teknolojiye büyük bir etkide bulunmuş durumda ilerleyen zamanlarda çıkacak yeni teknolojiler beklenmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı