TKP, TKP Sesi Yayını Yaptı

TKP(Türkiye Kominist Partisi) her hafta TKP sesi şeklinde yayın yapacağını belirtmekte. TKP bu yayında Türkiye ve dünya değerlendirmesi yapılacağını belirtti. 8 Temmuz pazartesi yayını yayınladılar, yayında "size söz veren, vaatte bulunan, 'sorunları çözerim' diyen siyasetçiye hemen üç soru sorun;

Birinci soru şudur: Siyaset ve devlet işlerinden dini uzaklaştıracak mısınız, dini inancınızı siyasi pazarlama konusu yapmaya devam edecek misiniz?

İkinci soru ise şudur: NATO’dan çıkacak mısınız, Avrupa Birliği’ne üyelik sürecini sonlandıracak mısınız, yabancı üsleri derhal kapatacak mısınız?

Üçüncü soru da şudur: Türkiye’nin sırtına binmiş, sömürücü sınıftan kurtulacak mısınız; ülkenin zenginliklerinin toplumun tamamına ait olması, eşitlikçi bir düzen kurulması için ne yapacaksınız?" şeklinde öneride bulundu.

 

TKP bu sorunların Türkiye'nin temel sorunların arasında olduğunu ve birlikte çözmeye davet etmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı