Top Ekrem İmamoğlunda

Türkiye'de yerel seçimlerde herkesin gözü İstanbuldan çıkacak sonuçtaydı ve sonunda CHP'li Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı ve ardından mühürünü de aldı şimdi ise yapacakları halk beklemekte; halk görevini yerine getirdi İmamoğlunu seçti şimdi ise halk verilen vaatleri bekliyor, vaatlerden bir tanesi gerçekleşti öğrenciler için abonman artık 85TL değil 50TL oldu. Diğer vaatlerinden bazıları ise metro 2 katına çıkacak, 15 yeni yaşam vadisi, su faturalarında %40 indirim, 150 – 200 bin istisdam vb gibi vaadleri belirtmişti.

 

İstanbul'da diğer bir konu ise kanal İstanbul projesi yapılacak mı herkesin kulağı buna yönelmiş durumda. Yetkililerde açıklama beklenmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı