Trabzonlular Tepkili

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı CHP'li Ekrem İmamoğlu Trabzonlu olduğundan dolayı birkaç siyasetçi tarafında eleştiriler yapıldı bunlar İstanbul Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy olayların ardından Eylem Haber Trabzonlu vatandaşlarla bir araya geldi ve vatandaşlar gündemde Trabzon hakkında yapılan eleştiriler için tepkili olduklarını belirttiler.

 

Trabzonlu vatandaşlardan bazıları açıklama yaptı, adını vermek istemeyen vatandaşlar açıklamasında "sırf İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimi için önemli bir şehiri kötülediler bir sonraki seçimde hesap görülecektir" şeklinde açıklamalarını belirttiler.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı