Tranvay Sayıları Artmalı

İstanbul yoğunluğu ile bilinen bir şehir, bu yoğunluk için Eylem Haber araştırma gerçekleştirdi, araştırmada Tranvay dikkate alındı son zamanlarda Tranvayda izdiham olduğu görünmekte.

 

Araştırmada Eylem Haberden bir gazeteci Kabataş – Bağcılar tranvayına bindi baştan sona kadar gidildi ve her durak kontrol edildi. Hangi durakların yoğun olduğu ve sorun çıkardığı araştırıldı.

 

Çıkan sonuçlara bakıldığında Cevizlibağ'da çok yoğunluk var ikinci olarak Eminönü olduğu ortaya çıktı, tranvaylar 3 ile 5 dakikada bir geliyor buda yeterli olmuyor. Cevizlibağ'da sadece bir tranvay dolabiliyor diğer duraklar insanlara yer çok kalmadığı göründü. Çözüm olarak tranvay sayıların artması gerektiği ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı