Türk Telekom İletişim Konusunda Sınıfta Kaldı

İstanbul'da 26.09.2019(perşembe) günü deprem gerçekleşti ve Türk Telekom telefon operatörün de ulaşım sorunu gerçekleşti bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 5 Türk Telekom kullanıcısından 1 tanesi numarasını başka operatöre taşıyacağı belirtti. Araştırmada insanlar hayatta en önemli olan anda iletişim sorunu yaşadığından dolayı başka operatöre geçmek zorunda olduklarını belirtti.

 

Araştırmada Türk Telekom kullanıcıları sadece çekim değil internet olarak da sorun yaşadıkları araştırmada ortaya çıktı. Operatörler arasında verim araştırması yapıldı ve en verimli Turkcell olduğu ortaya çıktı.

 

Türk Telekom ortalama 6 saat boyunca kullanıcılarına yeterli hizmeti sunamadığı bilgisine ulaşıldı. İletişim konusunda Türk Telekom deprem zamanında yeteri hizmet veremediğinden dolayı Twiitter'da kendisine birçok eleştiri yapıldığı yapılan araştırmada ulaşın bilgileri içerisinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı