Türkiye’de Youtube Kazanç Kapısı Oldu

Son 10 yıldır dünyada Youtube büyük ilgi duyulmakta ve bu ilgiden Türkiye'de payını almakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmada Youtuber olan kişiler araştırıldı. Sonuç olarak internet ortamında para kazanma dallarında YouTube ilk 10'un içinde bulunmakta.

 

Bir youtuber YouTube sayesinde rahat bir şekilde hayatını sürdürebilmekte ve haftada 2 ile 3 tane video atarak güzel kazançlar kazandıkları ortaya çıktı. Youtube sayesinde ünlü olup televizyon kanallarında ve filmlerde oynayan birçok ünlü bulunmakta bunlara örnek olarak Enes Batur, Hayrettin gibi ünlüler bulunmakta. Şuan birçok insan Youtube'den kazanç sağlamakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı