Tütün ve Kaçak Sigara İlgi %10 Arttı

Türkiye'de yaşanan ekonomik krizden dolayı birçok ürüne ve hizmetlere zamlar yapıldı. Türkiye'de sigaraya yapılanlar zamlar insanlar çok etkilemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre en düşük sigara ücreti 10 ile 15TL arasında bulunmakta en pahalıları ise 15 ile 20TL arasında bulunmakta. İnsanlar son zamanda tütün ve kaçak sigaraya yönelmiş durumda.

 

Araştırmada kaçak sigaraya ve tütüne ilgi %10 artmış durumda olduğu görünmekte. Bunun üzerine insanlar kaçak sigara alarak normalden daha çok kendilerini zarar vermekte. Sigaraya her zam yapıldıkça insanlar kendilerini daha zehirli ürünlere yöneltmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı