Tv8’de Büyük Eksiklik

Türkiye'de birçok televizyon kanalı bulunmakta ve her kanalda ağırlıklı olarak ana haber programları bulunmakta. Türkiye'de her yaptığı program ile reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı Tv8 kanalının sahibi olarak bilinmekte ve kanalında haber programı bulunmamakta. Birçok televiyon izleyicileri Tv8'nin bu eksikliğini fark etmekte.

 

Birçok haber programı yapan sunucular her kanalda haber programların yapılmasını istemekte. Tv8 sabahları ve akşamları olmak üzere haber programı yapmamakta. Türkiye'de televizyon izleyicileri için olmazsa olmazı haber programları olarak bilinmektedir çünkü halkın haber alması önemlidir.

 

Birçok gazeteci her kanalın haber programı yapmasını da istemekte bunlardan bir tanesi İsmail Küçükkaya olarak bilinmekte ara ara programında bundan bahsetmekte ve her kanalın haber programı yapmasını istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı