Udemy Meslek Edindirmekte

Türkiye'de birçok konuda eğitim bulunmakta bunun Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de en çok eğitim veren Udemy olduğu ortaya çıktı. Udemy internet üzerinden videolar ile birçok meslek hakkında eğitim verdiği araştırmada ortaya çıktı.

 

Udemy küçük ücretler karşılığında insanlara eğitim sattığı ve bu eğitimleri uzmanlar video ile öğrenmek isteyenlere verdiği araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

 

Udemy kendisine has hazırladığı sertifikaları da bulunmakta, seltifikalar iş hayatında çok geçerli olmadığı ve sadece sanal ortamda olan bir seltifika olduğu bilgilerine ulaşıldı.

 

Udemy'den kurs alıp uzman olanlar ve alınan eğitim sayesinde ticaret yapanlar olduğu da araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı