Ülke Güvenliği Normale Dönsün

Türkiye'de son zamanlarda güvenlik problemleri olduğu görünmekte ve geçmişte polislere, üst makamdaki insanlara saldırılar gerçekleşmişti bunun üzerine polis karakollarının kendilerine savunma duvarları kurması insanların dikkatini çekti. Eylem Haber konu hakkında araştırma gerçekleştirdi, araştırmada halk bu savunma duvarlarına ne tepki verdiği ortaya çıktı. İnsanlardan gelen tepki olarak "sanki herkes dışarda düşman gibi görünüyor" şeklinde cevaplar gelmekte.

 

Konu hakkında Eylem Haber araştırmayı karakol yakınlarında yaşayanlara ve çevresinde çalışma gerçekleştiren insanlara soru sorarak yaptı, soru olarak "Karakollarda savunma duvarlara bulunmakta bunun hakkında düşünceniz nedir?" şeklinde soru soruldu gelen cevaplar da "Polisler kendilerini düşmandan koruyor son zamanlarda Türkiye'ye çok saldıran var" şeklinde cevap veren de var başka cevap olarak da "Sanki herkes dışarda düşman gibi görünüyor" şeklinde cevap da geldi. Halkın ülke güvenliğinin normale dönmesini istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı