Xiaomi İlgi Yoğun

Türkiye'de doların artması ile birlikte girişi Xiaomi çin malı olarak girişini gerçekleştirdi ve kısa zamanda ilgi topladı. Xiaomi yurtdışında daha düşük ücretler satın alınmakta Türkiye'de vergilerden dolayı ne yazık ki pahalı olarak satışı gerçekleşmekte, vergiler %6 TRT bandrolü, %25 ÖTV, %18 KDV olmak üzer 3 vergi üzerine eklenmekte ve bu satılırken değil satıcıya gelirken olan miktar yani 1000TL bir Xiaomi 1563, 5TL şeklinde ücretlendirmesi oluyor yani %50 geçen bir miktarda vergi yansıtılması oluyor.

 

Türkiye'de ucuz ve sağlam telefon almak isteyenler için Xiaomi piyasada iyi telefonlardan biri olarak görünmekte. Türkiye'de gelir dengesine bakıldığından uygun bir markadır.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı