Yağmur Trafiği Arttırdı

19 haziran çarşamba günü sabah saatlerinde yağmur yağdı birçok İstanbullu güne yağmurlu hava ile başladı. İstanbul en çok havası ile bilenen bir şehirdir ve her zaman içinde yaşayan insanları şaşırtmaktadır. Yağmurun yağması ile İstanbul'da trafik artış gösterdi 20 dakikada gidilen bir yol yağmur sayesinde 30 dakikada gidilebilmekte.

 

Yağmurlu havalarda İstanbul'da trafik her zaman artış göstermekte ve hatta son baharda ise 1 saatlik yol 1 buçuk saat olmakta. İstanbul halkının trafik her zaman derdi olmuş ve yetkililerden sürekli çözüm istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı