Yazar ve Şairler Önce Sosyal Medyada Başlıyor

Türkiye'de kitap okunması sayısı az olduğu bilinmekte ve yeni şairler, yazarlar çıktığı da görünmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de şairler ve yazarlar sosyal medya sayesinde tanınıyor ve kitapları çok satılıyor. Kahraman Tazeoğlu, Arda Erel vb gibi bir kaç yazar ve şair sosyal medya sayesinde tanındı ve kitapları sürekli satılmakta.

 

Birçok yazar ve şair artık sosyal medyayı güçlü bir şekilde kullandığı bilinmekte, buradan yazat hayranlarıyla iletişim kurabiliyor, sorular sorabiliyor, anket yapabiliyor, tepkilerini ölçebiliyor bu durumlar sayesinde kitapları da başarı bir şekilde satılmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı