Yeni Moda

Birçok kıyafette sevgili modaları bulunuyor, bunlar aynı tişört, ayakkabı, pantalon, kolye gibi giyim ve takım aksesuarları bulunmakta,  şimdiki zamanda ise en çok gündeme gelen artık sevgili saatleri oldu yani aynı saatleri takan sevgililer bulunmakta, bunların farkı ise erkek için camları büyük oluyor yani gövde kısmı kadınlar içinse camları küçük oluyor yani gövde kısmı bu sayede erkek ve kadın ayrımı sağlanmakta. Bu modellerin çıkması ile birçok çift bu tür modeller almakta.

 

Her Gün Farklı Model

 

Saat sektöründe gelişmeler sayesinde her gün farklı modeller üretiliyor buna bir marka ismi olarak nitelendirme yapılıyor, specrtrum modelli saatler deniyor. Bu model saatler her gün farklı çeşitte üretimi gerçekleşmekte bu sayede çeşitliği fazla olmakta. Saat dayanıklığına bakıldığında normal sokakdan alınan saatlere biraz daha dayınıklı olduğuda bilinmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı