Yeşil Alanlar Kapatılıyor

İstanbul'da resmi kayıtlara göre 16 milyon insan yaşamakta bunun üzerine birçok şirket İstanbul'da sürekli reklamlar yapmakta. Son zamanlarda E5'de olan reklamlar gündeme gelmiş durumda bunun üzerine Eylem Haber araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya Büyükçekmeceden başlayıp Kadıköy Söğütlüçeşmeye kadar yapıldı ve metrobüs sayesinde bütün E5'e bakıldı. İnsanlar reklamlar yüzünden yeşil olan alanları göremez duruma gelmiş. Araştırmada E5'de en çok İstanbul avrupa kısmında reklam olduğu göründü. Birçok insana bu konu hakkında fikirleri soruldu gelen cevaplar da "yeşillik alan İstanbul'da artık kalmadı az bir şey vardı onuda kapatıyorlar" şeklinde cevaplar da geldi.

 

Araştırmaya bakıldığında İstanbul gün geçtikçe yeşil alanlarını kaybetmekte, siyasiler konu hakkında sürekli açıklamalar yapıyor çözüme bakıldığında sonuç çok bir şey çıkmadığı görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı