Youtube Dinleyici Kaybediriyor

Dünyada her insan şarkı dinlemektedir ve en çok şarkı dinlenen platform ise Youtube olduğu bilinmektedir bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Youtube de şarkı dinleyen insanlar telefon ekranını kapatarak şarkı dinleyemediğinden kaynaklı Youtube dinlemeyi bıraktığı ortaya çıktı. Youtube hayranları bu özelliğin Youtube eksiklerinin arasında birinci sırada yer aldığını belirtmekte.

 

Birçok sanatçı şarkısını çıkardığın da ilk önce Youtube yayınlamakta olduğu ve dinleyiciler sanatçıları en çok internet ortamında takip ettiği araştırma sonucunda ortaya çıktı. Dinleyiciler Youtube'nin telefon ekranın kapatıldığında videonun devam etmesini istemekte olduğu ve bu sayede telefonu ceplerine koyarak şarkı dinlemek istediği araştırmada çıkan sorunlar içerisinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı