YSK’ya Kızgınlık Bitmiyor

YSK kararı ile elinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı mazbatası alınan CHP'li Ekrem İmamoğlunu CHP üyesi olan kişilere İmamoğlu hakkındaki düşünceleri soruldu. Cevaplar da ağırlıklı olarak olumlu cevaplar bulunmakta, üyelere "Ekrem İmamoğlu nasıl birisidir" şeklinde sorular yöneltildi gelen cevaplar da umut verdiği, İstanbul için bir çare olduğu cevaplar bulunmakta.

 

Ekrem İmamoğlundan ziyade YSK'nın aldığı kararı CHP'liler sürekli sorgulamakta ve İstanbul için yapılan haksızlığın unutmayacağız gibi söylemlerde bulunmaktalar.

 

Tüm CHP'liler İstanbul seçimi için son hız çalışmakta bu sefer daha tedbirli davranarak seçimi tekrar kazanacaklarını belirtmekteler.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı